Postavy

8. září 2007 v 16:36 | Tinna
Anna Pešková(Pešule,Anička)
Na začátku to byla obětavá opatrovnice svojí nemocné mámy, když ale umřela, nemohla se z toho dlouho vzpamatovat, ale už zase začíná žít. Je zvláštní, stále odolává Strnadovi. Moc bych si přála, aby se nakonec dali dohromady. Asi nejvíc se kamarádí se Stáňou(Kopřivou).Taky se zná se starým Strnadem. Pracovala s ním ve Vojenské nemocnici. Její životní láska je(byl) Petr.Jo! a taky je příbuzná s Rubešovými.
Petr Černý(Petřík)
Je to právník a trošku se podobá mému miláčkovi(bývalému) Sýkorovi. Teď bydlí u svého dědy a Wágnerky. Pořád se nemůže vzpamatovat s rozchodu s Annou a nemůže vystát Strnada. Kamarádí se s Honzou a asi i s Viktorem(honzův bratránek).Zajímá se o dědictví Rubešů a trošičku nesnáší Andreu.
Lukáš Kratochvíl(miláček, pan doktor)
Doktor, který má pletky s Andreou Rubešovou. Kvůli ní se rozešel s Martou. Navíc se mu teď do cesty připletla Ivanka, takže je to vlastně milostný trojúhelník:-))
Ludvík Strnad(Strnádek)
Moje nej postava z celého seriálu. Podle toho, co jsem z jeho řečí vydedukovala, si myslím, že měl dost těžký děství a že mu ho otec asi dost stěžoval.Pokud znáte Harryho Pottera, tam mě hrozně připomíná Siriuse Blacka. Nakonec neodjel do Angoly(nebo kam), ale zůstal s tím, že bude se svým otcem bojovat. Jenom nechápu, proč ho ve věci s jeho otcem nikdo nebere vážně a všichni jenom:,,To nemůže být pravda a to si vymýšlíš a on je takový usměvavý a vstřícný člověk!" tím mě dost štvou-on to přece musí vědět nejlíp. Zatím vím jen to, že ho jednou(když byl malej) vystrčil na mráz jenom v punčocháčích. Auu, to muselo bolet. Možná se dozvíme, že mu prováděl i horší věci, nevím.
To jsou asi všichni, kdo budou v mých FF vystupovat...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama