Říjen 2008

Informační co?(asi leták) xD

31. října 2008 v 21:15 | Tinna(hráblá) |  About blog
No, takže tohle je další ten úchylný informační článek, který se vám dozajista nechce číst a čtete ho jen s velkým opovržením. Navíc pro vás mám zprávy. A hodně zlé. Ale i hodně dobré...nekteré...Tak, které chcete slyšet první?
-Tinno, ty trubko, samozřejmě že ty zlý!
Tak jo no....
....
....
....
...Bojím se vám to říct xD....
....
....
....ještě chvilku vydržte....

1) Vůbec nestíhám psát. V tom hrozným zařízení, kterýmu se říká škola mi dávají pořádně zabrat a vzhledem k tomu, že jsem si umanula, že chci jít na Vojenskou školu(byste neuhádli proč xD), tak nemám moc čas. Taky jsem si dala předsevzetí, že nebudu mívat taháky-světe dív se, zatím se to daří xD

2) Nějaký tvůrčí blok. Mám pár dobrých jednorázovek rozepsaných, ale za živýho(nebo mrtvýho, nebo zombie, jak chcete) boha to nemůžu dopsat.

3) TA NEJDULEŽITĚJŠÍ:
-Přemýšlím, že blog zruším. Nikdo sem nechodí a abych měla nervy kvůli Martince a Tinušce, který mě podporují, to na ně mám ICQ. Moc se omlouvám těm, kteří se teď naštvou, že sem přece chodí, tak co ta nána pitomá kecá, ale nenecháváte tu komentáře takže o vás nevím. Prosím, zanechte občas nějaký komentářík, budu vám moc vděčná.
P.S: Kdybyste se někomu o těchto stránkách zmínili a oni by mi skutečně pár komentíků zanechali, byla bych vám tak strašně neskutečně vděčná, že ani nevíte jak!!! xD(Sci-fi, já vím)

A teď, jestli si už dáváte studený hadr na hlavu, mám pro vás ty dobré:

1) Hodlám se o tomto víkendu probrat svým computerem(vyslovuji computer xD), smazat všechny přebytečné věci a dokončit pár začatých projektů. Máte se tedy na co těšit.

2) Chystám zase další rekonstrukci stránek, přes povídky, SBéčka, designu(i když ten asi zůstane), menu, atd....Nevím, za jak dlouho to stihnu, ale chci to mít co nejdřív za sebou.

3) Chystám takovou malou věcičku o Murtaghovi(z Eragona) a celkově pár věciček o Eragonovi, protože jsem si tu knížku půjčila od Meckinky a je fakt super. Nejlepší na tom je, že Eragon samotný mi připadá dost bezcharakterní, za to Murtagh je můj miláček :-D

4) Nevím, kdy jsem to video posílala Tince, ale už aspoň tři měsíce se vám sem snažím dát trailer k Shalimar. nějakou dobu byl v menu, kde ale nejel. Snad se mi to konečně podaří vymyslet.

5) Chystám novou povídku(originální, ždné FF), kterou ale zveřejním až bude celá, protože bych ji chtěla vydat jako knihu. xD
-Tinno, ty blbko, takovou slátaninu o Elfech ti asi nikdo nekoupí, zlato. X(

4. Co je to přátelství? A co je láska?

31. října 2008 v 20:56 | Tinna |  Koho???
Mám takovou nějakou náladu psát Shal. Dlouho jsem nevěděla, jak moje nápady spojit do jedné kapitoly, až mě to konečně dneska napadlo!!! xD Hurááááá
Jinak...Narazila jsem na písničku 7 things(Miley Cyrus) ta písnička mi strašně připomíná Shal. Prostě strašně. Kdo ji nezná, tak si ji poslechněte, zvlášť pak až u poslední kapitoly, jj?
Dneska mi taky strašně hrabe, za což určitě může škola, protože sedět v ní 4 hodiny je na mě strašně namáhavý :-D Dokonce jsem už tak zblbá, že jsem řešila asi dest minut, jak se píše slovo cicmat xD Jestli s trvdým nebo měkkým i :-D Dokonce jsem tedka najela na jeden můj kontakt na icku a bylo tam: Scooly-status: mám new pyžamo a...cosi xD Musím říct, že jsem se začala chlámat upe nehorázným způsobem, když jsem si ho v tom new pyžamu představila :-D Třeba v pyžamu s Hello kitty xD
P.S: Doufám, že se ti to pyžámko líbí, Tinko?? xD A neuraž se prosím, není to nikm proti tobě...

Shal pořád chodí s Jamesem, Siriuse to štve a Remus nakonec zjistí, že je to úplně jinak, než se zdá. Navíc musí napsat referát, který bude víc než pouhý domácí úkol. Mezitím Gabe a Jake konečně začnou rozjíždět tajnou akci s pomocí nového kamaráda.


Nechápu tě

22. října 2008 v 21:45 | Tinna
Pár věcí na ujasněnou. Tohle jsem psala s tím, že to měl být slash. V půlce jsem přišla na to, že to slash není. Takže nějaký preslash?? Nevím.
Každopádně mě inspirovala Rael. Moc bych jí chtěla poděkovat.
Čičinka už zíve, taky tak rádi sníte?
Nechápu sama sebe. Když by tam nebyli dvě postavy, poznávala bych v tom jenom sebe! Můj vnitřní dialog. Ovšem vložený do dvou rozdívných postav....že by rozdvojená osobnost? asi se fakt nikdy nepochopím.

Postavy: Sirius, Remus
Pair: S/R
Raiting: neomezeně
žánr: preslash

Nejste můj typ

22. října 2008 v 21:23 | Tinna
Nějak mám veselou náladu, takže jsem se rozhodla to dát na papír. Můj první nápad byl, jak vidíte, zmatkářství mého nejoblíbenějšího Tichošlápka! Občas zmatkuju stejně, ale naštěstí se mě tohle ještě nikdy nestalo xD
Připadá mi to takový fakt opravdový, protože...nevím...posuďte sami :-D

A další NEW DESIGN xD

14. října 2008 v 19:06 | Tinna |  About blog
Takže...Pokud nejste slepý, už jste na to asi přišli sami :-D
No...Eh...Já totiž....mě se moc nelíbila ta fialová barva toho předchozího a tak jsem udělala tenhle...Tak mi napište, jestli se vám líbí víc než ten minulý :-D

!!!!!New Design!!!!!

12. října 2008 v 18:49 | Tinna |  About blog

Ahoj....xD
Mám pro vás jednu novinu!!! :-D Vau
Prosím, zatrubte....

3. Pobertův Plánek

12. října 2008 v 17:39 | Tinna |  Koho???
...aneb políbila jsem Jamese Pottera!!!
Sirius s nima nemluví a james poprvé zapnul mozek(potlesk). Shal taky konečně přijde a výhody plánku a tak se do toho s Jamesem dají. Ale navenek jenom práce se změní v něco docela jiného. A proč se Remus za Shal popral?

Narozeniny

12. října 2008 v 16:25 | Tinna |  My Pink Diary
Letošní narozeniny se nějak nepovedli. Asy se divíte, proč to píšu teď. Až doteď mi to totiž bylo naprosto jedno. Od mamky ani tatky, ba ani od babičky ani od ségry jsem nedostala žádnej dárek. A prostě to jako vždy byla nuda...Já to sem píšu jenom proto, abyste věděli, že ještě žiju....Nebojte....nehodlám to skončit...Zvlášť né teď....