Květen 2009

Depka

27. května 2009 v 21:17 | Tinna
Tohle je pro mě hluboce citová záležitost, protože mě napadla při poslouchání Welcome to my life od Simple plan, když jsem seděla na okně a koukala na naši sousedku, jak si hraje na zahradě se svojí kamarádkou.
Ta písnička má pro mě velký význam, jelikož mi hrozně za a)připomíná Siriuse, což je asi i dost poznat a za b) zpívá ji Simple plan, což je skupina, kterou jsem poznala na podzim 2008. První písnička, kterou jsem od nich znala bylo Perfect. A hlavně verš-Sorry, I cant be perfect. Což nikdo asi nepochopí, kromě zainteresovaných osůbek, jako je Mecki, Martinka a Klára(možná ani ta ne). TOu dobou jsem byla totiž totálně v háji a tahle písnička byla něco, co mě vrcholně štvalo. Možná proto, že ji On poslal Jí.
Prostě Simple plan bude u mě mít vždy zvláštní místo, jelikož je to jedna ze skupin ,,EKÁČOVÉ" éry.
Jejich texty jsou prostě osobní a každý si v tom podle mě najde sebe. I když se to občas nezdá, i lidé, kteří mají bohaté rodiče, mají dobré oblečení a dostávají kapesné 2000,- určitě mají něco, co je trápí. Ať už jsou to kluci, oni sami nebo třeba rozvod rodičů. A vím moc dobře, že i když si ostatní myslí, že nemají proč být smutní a nespokojení, vždy je něco, pro co můžou být smutní. Jelikož naše housenko-šnečí partička mi připomíná růzností docela Poberty, jelikož snad každá z nás měla někdy depku, ať už kvůli klukovi, který ji nechce a chce její nejlepší kamarádku, která se tudíž cítit šťastná, tak kvůli tomu, že nechce skončit jako další z jeho úlovků, či že někdo má něco lepšího než ona, nebo tak...
Prostě vždy se najde něco, proč můžete být smutní a lidi, co si myslí, že když je třída nemá ráda, tak jsou zásadně ti největší chudáci, by si měli uvědomit, že i to, co vidí ve třídě je po většinu času jedna velká přetvářka, jelikož lidé často říkají a dělají něco, co ty druhé zraňuje. A že to nedávají najevo neznamená, že smutní nejsou.
Mít Mercedes, peníze, jet do NY, to neznamená,že jste zaručeně nejoblíbenější holka ve škole a že vám každý musí závidět.
že máte plno věcí z ROXY a DC ještě neznamená, že u vás je všechno v pohodě a kluci vás naprosto obdivují. Tak to prostě není a nikdy nebude.
Vždycky se najde něco, proč se nesnášíte a posloucháte Simple plan....

(vytáhne se, usměje a zařve) CVIČ!

24. května 2009 v 20:36 | Tinna |  My Pink Diary
Tak dneska jsme s SK MG ČERNOVICE pořádali oblastňák xD V SHM(sportovní hnutí mládeže xD)
No a já a Janča jsme pouštěli hudbu...A mArtin dělal fotky...Ne...to fakt nešlo...Permanentní záchvat prostě xD
Pak jsem se učila fotit s takovým profi foťákem Martina, a bylo to fakt super...Mno...A pak že nám pustí na notebooku Forresta Gumpa...xD No jasně xD
Prostě se nadá vysvětlit, jakej záchvat jsme tam měli...xD
Ale pár fotek, když jsme se s Janičkou nudili...Prostě úlet...

Mno...obě jsme měli žlutý trička, obě POKEBALL na krku...a to jsme se ani nedomlouvali xD

Výsost

19. května 2009 v 21:43 | Tinna |  $$$Útržky a dolary$$$
Mno...mám strašně moc hlášek(hlavně naše RHS hláška z GYMPLU, že MArtinko???), ale dneska jsem se dívala na Let´s dance 2 the streets

,,Chasi, jdeš pozdě! Na žádné jiné škole by ti tohle netolerovali!"
,,Promiň Blakeu!"
,,Jsem pan ředitel!"
,,Moje výsosti!"

Let´s dance 2 The streets

19. května 2009 v 21:41 | Tinna |  My Pink Diary
Tak dneska jsme měli jenom čtři hodiny(Bio, Anj, Mat a Cjl), takže jsme potom šli s Martinkou a Meckinkou do drogerky, kde jsme si s Martinkou koupili DEOvěci(což asi neznají v amerických filmech ,že? ;D) Mám krásnou novou Fa Glamour golden...
Mno , pak jsme šli s Martinkou pro brambůrky(koupili jsme dvoje LEysky a jeden popcorn) a šli k ní, že se podíváme na moje fajné nové DVD, což není nic jiného než LET´S DANCE 2 THE STREETS, což jsme ještě nikdy neviděli.
Tak jsme teda k nim došli, pustili jsme si to a já se zamilovala do CHASE!!!!!
On je strašně moc úžasnej!!!! A navíc mi strašně připomíná SIRIUSE, kterej navíc už není jenom můj problem.
Mno, takže jsme se dodívali, přičemž jsme upe nemohli z toho, že mají vždycky při tancování ruku mezi nohama, což nebudu popisovat...Mno....orgasmus z vítěztví...ruka mezi nohama xD že Martinko???
Pak jsme nevěděli, co budem dělat, tak jsme vzali BADMINTON a šli na parkoviště HRÁT!!!
Moc mi to nešlo, takže jsme nakonec skončili u virtuální verze. Pak jsem teda už jela domů a tady cvičila na trávníku.
Cvičila jsem nějaký super AKROBATICKÝ prvky do mí nový SESTAVY, což dopadlo tak, že umím jakýsi přeskakování(co myslím dělala Nora v jedničce), pak ještě takový do jak se vyhoupnou z lehu do stoje-trochu se pak už nezvednu, ale do mostu to dám...HEČ!! xD atd...

Trust

17. května 2009 v 12:52 | Tinna |  $$$Útržky a dolary$$$
Tak tohle je zase z Mutantu X. Tenhle díl jsem si dokonce stáhla do mp4ky, protože je super. Normal life(S3E14??-asi)...
Adam přijde za Shalimar s tím, aby mu pomohla a ona mu vyčítá, že jí podvedl, že si musela myslet, že zemřel...

,,Can I trust you? Now?"
,,I promise!"

Weekovej end?

17. května 2009 v 12:49 | Tinna |  My Pink Diary

Mno...Vlastně to všechno začalo v pátek(a teď myslím pátek jako pátek, ne pátek jako čtvrtek xD).
PÁTEK
NO, měli jsme jenom čtyři hodiny a pak jsem doma chrupkala až do tří, kdy jsem musela VSTÁT a jít do GYMNASTIKY.
Naštěstí tam nebyla ani Blanka, ani Ewča, takže to bylo celkem v pohodě a já, Katka a Lucka jsme strávili dvě hodiny tím, že jsme dělali kraviny s obručema a pak nás Katka učila různý ohebnosti, jako takovej divnej přemet ze země-který se mimochodem musim naučit!!!! Moc moc se to totiž naučit CHCI!
No a byla tam i Janča, ta měla na starosti ty malý spratky a povídala si s Danou(ta nám při rozcvičce povídala o tom, jak to vypadá za zdí-v blázinci v Černovicích-ona tam teď dělá pomocnou zdravotnici a je to dost hustý :) )

SOBOTA
Ráno jsme nic nedělali a jenom spinuškali, a pak jsem přesvědčila rodiče, abychom jeli do OLYMPIE nakupovat. Bohužel jaksi jsme nic nekoupili, i když si dělám zálusk na takový tyrkysový tričko z HaM. xD
No, pak jsem zjistila, že vlastně všude mají věci, covypadají jak od ťamanů!!!!
Ale našla jsem v GUESSu takovou krásnou KABELKU, co by se mi hodila do ŠKOLY xD

NEDĚLE
Tak, dneska jsem vstala až v devět!!!
Ráno jsme s mamkou a taťkou seděli na zahradě a pomlouvali JUHÁZSE!!! To byla prdel, njn...On totiž sekal!!! V OSM RÁNO!
No, pak jsem se snažila přesvědčit SÉGRU, že ten pelíšek a vila, co jsem jí udělala, jsou pro ní...
Jo a zjistila jsem, že na kruh by byl dobrej soudntrack z THE ROCK!!!! Ten upe miluju. Právě na něj koukám xD

Úterý

12. května 2009 v 19:29 | Tinna |  My Pink Diary
Dneska byl tak odpornej den!
Prvně jsem přišla do školy a Martinka mi začala nadávat, že ten tahák je moc velkej a moc podrobnej a že tam je ve zkratce i spojka A a prostě takhle.
Ale nakonec se jí to docela hodilo, žé??? (+Menší dárek pro Polanskýho?)
Mno, pak jsem si myslela, že jsme teda zavrhli, že půjdem k Martince, jenže ta to tak nebrala, takže je na mě zase nasraná kvůli tomu, že jsem s ní nešla. Jenže já se MUSELA učit chemii. A teď mi napsala, že jako z čeho se má učit ona? Hmm...Takže zase jsem blbá. Aspoň jsem nám napsala taháky do hudebky...Mno...Prostě jsem krava no!!!

A když jsme jeli domů, mamka říkala, že si pořídíme ještě jedno kotě!!!!!! Aby Elsíkovi nebylo smutno! Jooo!!!

Nightmare

11. května 2009 v 15:55 | Tinna |  My Pink Diary
Mno...Musím dneska psát rychle, jelikož si chci jít spinkat, jelikož jdu večer do gymnastiky!!!
V noci jsem se probudila asi ve dvě, s křikem a nemohla jsem se skoro nadechnout, jelikož se mi zdála nightmare!!!! O tom, že jsme se s Martinkou koukala na Titanic, na nějakou scénu, kdy je kapitán už pod vodou a vysílá poslední SOS a pak jsme tam byli a utopili se. Pak jsme najednou byli na nějaký stepi, a já měla fretku, která nám měla nosit potravu, ale utekla(jak říkala Martinka). Tak jsme šli za nějakým chlapem a začali mu vysvětlovat, o co jde a on se nás snažil přesvědčit, že Titanic se NEMOHL pochopit!
No a pak si pro mě přišel taťka a že půjdeme domů, ale až vyzkouší tank. Tak tam vlezl, a já s ním a on to projel na úzký stezce. Pak už to bylo fakt super, protože taťka zaparkoval a chtěli jsme z toho vylézt jako z auta, a taťka už skoro vystoupil, jenže já se nějak nahnula a my sjeli s tím tankem dolů a taťka vypadl...a pak se probudila..

Eh...Ráno jsem vstávala ve 4:30, jako každý den(teda vlastně mám vstávat v 7, ale neptejte se mě, co dělám ty 2:30 hodiny xD*)
No...pak jsem vstala a opařila se čajem-ne to fakt ne. No, ale šla jsem se oblíct a zjistila, že mám všechno černý a růžový, takže jsem vypadala fakt divně, ale jinak super mno, aspoň jsem ladila s cnvrs xD
Pak jsem přišla do školy, tam se všichni znechuceně dívali na moje krásný cnvrs a pak mi Martinka řekla, že začínám být EMO !!! Ona, která si kružítkem ryje do ruky xD (ty víš co myslím...tetování na forever xD)
Mno a pak jsme dostali s Martinkou hrnečky z Holandska od Kláry(Mecki je nemocná a bere ANTIbiotika)-je na něm KRAVIČKA!!!! a z druhý strany pak MLEJN xD A vevnitř je taky KRAVIČKA xD
JO a taky jsme zase měli Emanuela, což bylo fakt good...Like Emanuel butterfly?? Bavili jsme se o dogs....prý...Story about three pigs xD Swine(Svině ne??)
No a taky jsme měli výtvarku a já nakreslila krásnou kočičku, ale pak jsem zjistila, že to vůbec nevypadá kubisticky...Hmmm...Pech mno...
Jo a nakonec jsem neoprávněně seřvala Martinku, protože jsem byla hrozně vytočená a prostě se omlouvám...jako vždy...Mě nešli obout cnvrs...Mno...
Jo a na těláku jsem měla svoje krásný DIORKY a Bučková na mě koukala jak na vola...Mno...

No a teď koukám na STARGATE a fakt nemůžu...Jdu spinkat...mějte se...!!! xD ...fanfárově xD

Závody

10. května 2009 v 21:18
Hmmm...Tak, ráno jsem vstala a řešila menší flexi problém...Ale to je jedno, jelikož kdo nezná Andromedu, nezná xD
Všichni byli namručení, že musí vstávat, nikdo se nesmál, akorát já jsem si broukala Tears from the moon, na které teď ulítávám..
Mno...Odbočuju, ale včera jsem se koukala na Constantinea...Kdo nezná, snad ani nepochopí, ale moc se mi to líbilo...Je to vlastně o chlapovi, co vidí démony a policistce, jejíž sestra spáchala sebevraždu. Mno a oni zjistí, že Zemi se chystá ovládnout Mamon(syn ďábla) s pomocí archanděla Gabriela(což mě dostalo, jelikož Gabriel je blondýna xD)..Mno atd...Prostě super. A peklo vypadá jak hořící Los Angeles xD
,,Mají v pekle vodůů?"
Eh, zpátky ke dnešku. Na závodech mě to nebavilo, jelikož jsem tam zase byla sama. Janča nešla. Prostě jsem skončila jako vždycky-Sama. Hmm...
NO, byla jsem poslední(nezastírám to), jelikož se mi to nepovedlo a srala jsem na to. Vlastně už nemám žádný kamarádky. O tom jsem přemýšlela celý závody...Mno...Cvičila tam holka(Karolína), která vypadá jak Martinka-což mi všechno ještě připomínalo. Každopádně jsme spolu chytali lochy z toho, že máme stejnou stuhu xD
Mno, pak jsme vařili bramboráky s mamkou a Mňam Mňam...
Mno...A deprese...neznáte...

Plus slibované CONVERSKY xD

I´m so sad!!!!

10. května 2009 v 21:08 | Tinna |  My Pink Diary
Dneska jsem absolutně sad...Všechno kazím, nic mi nejde a jsem blbá...Znáte to...deprese...

Music...Sorrow or happiness?

10. května 2009 v 21:07 | Tinna |  My Pink Diary
Jediná fotečka, která vyjadřuje vše, ne? Prostě nevím, jestli je smutná nebo veselá...Co vy?

Gloomy Sunday

10. května 2009 v 21:05 | Sad Tinna |  Photoshoots
Tenhle photoshoot odpovídá mojí náladě. Ráda bych řekla, že mě nikdo nemá rád, ale není to pravda.
To já všechny zraňuju. Začalo to s Martinkou a té bych taky chtěla věnovat tyhle snímky, protože ona jediná(skoro jediná) ví, co to znamená. Přemýšlela jsem, že bych se ho vzdala. A vrátila ho...Jenže...jde to?
GLoomy sunday-znáte tu píseň? Mě se líbí ta verse od Heather Novy...Mno...Ale vystihuje moji náladu...Já....MOC SE OMLOUVÁM! OPRAVDU...

9. New home, invitations and nightmares

8. května 2009 v 17:45 | Tinna |  first season
Tak, další kapča. Je hrozná, jelikož tuhle část bych nejradši přeskočila. Jenže se to udělat nedá, takže tu je nezáživná kapča plná Shalinýho mlčení a Jesseho keců xD

9. New home, invitations and nightmares

Svatyně:

Adam tiše procházel ztmavlou základnou a mířil přímo k laboratoři.
Shal se na něj tázavě podívala.
,,To je laboratoř…ale neboj, jen se podívám, jestli ti nic není, ano?" Shalimar jen trochu přikývla a chytla se ho pevněji kolem krku.
,,Táák seš zpátky!" objevil se ve dveřích George a prohlížel si dívku v přítelově náruči.
,,Kolik jí je? Sedm? Osm?"
,,Dvanáct.." pravil vážně Adam. George na něj chvíli koukal, jako by očekával vyznění vtipu, ale nic takového se nestalo.
Adam vešel do laboratoře a opatrně položil Shal na lehátko.

Neumírejte!!!

7. května 2009 v 22:51 | Tinna |  $$$Útržky a dolary$$$
srdceryvná scéna, Po kouká na mistra, který něco kváká...
,,Mistře! Ne! To nesmíte! Mistře! Neumírejte!"
,,Vždyť neumírám ty MAGORE!"

TOP CLASS girl

7. května 2009 v 21:23 | Top Tinnushka |  My Pink Diary

Dělala jsem si poznámky, co je pro mě opravdu důležité...Tak...můžete posoudit.

1) Mobil

HTC Touch Diamond
 • dotyková obrazovka a super hra s kuličkou...to je teď hra číslo 1
 • Vypadá jak diamant!!!! Já ho upe žeru!!!!
 • Cena: nechtějte vědět
2) Notebook
nevím, jaký typ, ale super
 • Už ho mám tři roky, ale je pořád super a moc se mi líbí
 • Mám vyhlídnutý nový....RŮŽOVÝ xD
 • Cena: nevím...asi 25 000,- (od kámoše...xD)

3) MP4
 • Sonny Ericsson
 • Teď chci iPod, ten zlatej, originální xD
 • Černý, paměť 4G
 • Cena: cca 75 euro

4) Oblečení
 • mám ráda hlavně Roxy, Horsefeathers, NewYorker, Billabong, Terranova, Ann Christine
 • Nejsem vyhraněná, mám ráda barevné věci, s nápisy nebo obrázky
 • Moje heslo: Everyday I want to be different...
 • Cena: nevím...mě to je jedno.
 • P.S: no, teď mám vyhlídnutý dvě věci z ROXY
5) Boty
 • boty moc neřeším, hlavně musí být takové, které se dobře kombinují...
 • Teď mám nový konversky!!!!
 • Ještě potřebuju botičky NIKE!!!
 • Miluju: Converse, DC, Adio, Vans, Deichmann, Humanic, Roxy
6) Tašky
 • čím se řídím? Musí se mi líbit a ještě lepší je, když ladí k botičkám xD
 • Teď mám vyhlídnutou Conversku xD a jednu Roxáckou...
 • Nejhezčí mám školní tašku xD Bílá s růžovou xD
 • Cena: Ježíš...mě to je fakt jedno!

All Star

7. května 2009 v 15:16 | Tinna |  My Pink Diary
Mno xD
Jsme dneska byli s mamkou nakupovat. Teda říkali jsme si, že jenom půjdem do Horsefeathersu, abych si něco koupila za tu 30% slevu!!!!
Mno...Ale nic jsme nevybrali, jelikož tam nic neměli a hlavně jsem neměla náladu. ALe zítra jdu možná nakupovat s Dagi, tak možná z toho ještě něco bude.
Pak jsme šli objevovat Starobrněnskou s Converse shopem, kde jsem si chtěla koupit botičky.
Hrozně dlouho jsem se rozhodovala mezi černými s potiskem a růžovými.. Až mi matka řekla, že ať si jedny vezmu a za měsíc ať sem vezmu taťku pro ty druhý xD xD xD Asi to tak udělám...
Jo a nakonec jsem si vybrala ty RŮŽOVÝ, btw ty jsem vždycky chtěla(teda aspoň poslední měsíc) xD
No, mamka tam objevila super tašku, kterou bychom si vzali jako příruční zavazadlo do NEW YORKU, takže možná tam ještě zajdem. Byla fakt hezká(teď chvilku počkejte, ať můžu zapnout SGC)...
Jo, pak jsme šli do Salamandru a tam jsem se teda frajersky přezula, abych jako mohla dělat MACHRA xD
No, den jsem ukončila telefonátem s Martinkou, kdy jsme se ujistili, že jsme obě potkali Doomi Lewczyszynovou!!!! z toho jsme fakt nemohli...Ale byla hezká(v rámci toho, že jsem holka taky)...
Takže ještě chci moc moc zajít do ROXY, btw tam mám vyhlídnutou mikinu a tričko na ramínka xD xD xD
Jo a přidám fotky z Atletiky a mých krásných nových botiček xD xD

Ráno jsem ještě byla s mamkou vyřídit průkazku na závody, což bylo jen z mé dobré vůle, takže jako dáreček za to jsem dostala očkování! Auuu...BOLELO TO!!!
Mno...Ale dostala jsem diářek (sice s velkým nápisem Cervarix, ale to neřešte) a takovou figurku a v cukrárně pak zmrzlinu s MANGO příchutí.
Jo, pak jsme přišli domů a dělali si PALAČINKY (v partě mi říkají činka, a v dobrý partě Palačinka-ale jenom v dobrý!)
Ty palačinky byli dobrý, ale stejně jsme je zase všechny nesnědli. No, pak jsem se dívala na Hvězdnou bránu a pak šla spinuškat...Tinnuškááá spinuškááá
No, pak jsem se probudila a chytla mě inspirace, to vám pak sem dám ty fotky xD)
Jo a na večeři jsme měli CIGÁNSKEJ GULÁŠ...Mňam....
Mno...Teď jsem si hrála s PF a koukala na KUNG-FU panda xD To je mega moc film a vždycky si vzpomenu, jak jsme na tom byli s MARTINKOU...,,Ty vole, to je BOWČA!"
JO a dělám si seznam, co musí každý mít xD Tak se těšte....

P.S: už slyšim ty Meckinčiny kecy, až mí botičky uvidí...ale to je jenom ZÁVIST xD

+ PRVNÍ fotečky z mýho NOVÝHO mobilku...
upe první fotka...mno..originální ne?
Co byste řekli, že to je???

Freak

5. května 2009 v 19:03 | Tinna |  $$$Útržky a dolary$$$
Tak tohle přímo miluju tuhle hlášku!
Je to z Mutantu X hned z první epizody, říká to Emma, když je poprvé ve Svatyni. Jesse se pak urazí a Shal zasvítí oči xD

,,I haven´t got any power! I´m not freak like you two!"
,,Ouu...Freak!"

Atletika

5. května 2009 v 16:08 | Tinna, Martinka, Kačka, Terka a Eliška |  My Pink Diary
Nebudete tomu věřit, ale já-JÁ- jsem se nechala Káčou přemluvit k tomu, abych šla místo do školy na atletický závody.
Pár hlášek:
,,Jenže já to neskočím!"
,,Tak neskočíš, no...Monča taky v půlce běhu zastaví a bude se divit, proč všichni běží až do cíle!"

,,A co mám mít na sobě?!"
,,Co chceš...Můžeš klidně i džíny."

,,A dojedeš tam."
,,A tam?"
,,No tam..."
,,Co tam?"
,,Tam prostě počkáš.."


,,Ale já nemůžu, nemůžu tady nechat Martinku!"
,,Hej!"
,,NO, ale...tak si sedne třeba s Eliškou!"
,,Jasně!"
,,Cože!? Tys mě vyměnila za Elišku!?"
,,Přece nebudeš žárlit na svoji manželku!"


No každopádně zítra jdu místo posledního zvonění(naštěstí, protože z toho mám panický strach) na atletiku! To vám pak musím popsat...To bude něco!

I, Me & Dancing bear

5. května 2009 v 16:03 | Tinna |  My Pink Diary

Tak k tomuhle byste ještě potřebovali video, ale nemůžu ho dostat na youTUBE xD
Ale jinak je ze čtvrtka před majálesem, kdy jsme šli kupovat jahody a melouny xD No, každopádně jsme pak poslouchali nějaký MIX od Martinčina bratránka. No, pak, když už jsem neměla fakt co dělat, jsem si vzala Alenčina medvídka, kterej svítí jak diskokoule xD ŽE?
No a začala trsat.
MOžná sem přidám i video...Pak...Jo, hlavně tam jsou věci jako piké, otočka, dolů a změna(co je sakra to piké?!)
No a taky chůze Michaela Jacksona a další mno....a taky RAP DNA...(to je RAM DNS, sestro! xD)
NO, takže tohle je prostě něco pro Martinku, která se určitě potrhá smíchy xD
No, takže...co k tomu dodat? I and Me and dancing bear xD No, každopádně tuhle fotku jsem měla na tapetě svého starého mobilku xD
Tak tahle fotka se mi líbí nejvíc... Fakt super xD myslím tu nahoře xD

8. Captivity and rescue

3. května 2009 v 21:12 | Tinna |  first season
Další, protentokrát už opravdu dneska a na delší dobu poslední. Shalimar se konečně setká s Adamem, ale bohužel ne s Jessem. Ten je tam jeen naokraj xD

8. Captivity and rescue

Shalimar:

Ležela v jakémsi sklepě a rukou si přejížděla přes nohu, s kterou skoro nemohla hýbat. Pořád přemýšlela, proč Eckhartovi tolik záleží zrovna na ní. Vždyť ona byla jen blbá, hloupá a hnusná zrůda. Nic víc! Jen se chtěla dostat k Jessemu. V očí se jí vyrojily slzy a ona se znovu rozbrečela.
,,Zrůdo, no ták, vylez ven…čiči…čiči." Snažila se ho ignorovat. Dál ležela a dělala, že spí.
,,Hej, kotě, já vím, že nespíš, tak nic nehraj, jo?" zakřičel na ni Brooklyn a dál čekal. Ani za nic se mu nechtělo za ní, aspoň ne potom, co se stalo Taylorovi. Čekal, jestli přijde aspoň nějaká odezva a když se nic neozývalo, konečně vlezl dovnitř.
,,Copak zrůdo? Něco se děje?" ušklíbl se a vytáhl ji za vlasy ze sklepa až do horního patra domu, vláčíc ji po schodech jako nějaký hadr.