Holiday in New Village with all my family :D

31. října 2009 v 23:15 | Tinna |  My Pink Diary

Tak na tyhle podzimní prázdniny jsme jeli do NV...A když jsme tam dojeli, tam my matka oznámila, že přijede i moje zasnoubená sestřička se svým snoubencem...A jak to vypadalo?

Nemohla jsem otci zatrhnout jeho chvíli slávy! Na Makovském ostrůvku :D Kdo nezná podrobnosti, nepochopí, protože na ten ostrov se nejde dostat, když není rybník vypuštěný :D
Zleva Luboš, Helča, já, Anežka a strejda Mirek :D Když jsme došli k lesu....A předtím jsme se stavili podívat se na KLOKANA!!!! V NV je totiž menší zoo....prvně pštros....potom klokan...a my si pořídíme žirafu!!! :D :D :D
Já s Anežkou v hájovně....mají to tam trochu předělaný, ale pořád úžo a pak jsme objevily tohodle kocoura....Prý strejda: Je to kocour, má pinďoura...a Anežka, která chodí do druhé třídy, se na něj obrátila a takový: Teď se říká penis!
A my upe zááááchvat!


Ano ano, slavná pirátka Tinnushka na světoznámém makovském ostrově, kde piráti zakopávali poklady...sice nevím kde a jak, ale prý jo... :D :D :D Alespoň pro Anežku...
A u nás v pokoji já potom: A taťka občas říká, že jsme mohli nechat Elsíka mít jednou koťátka. Anežka: To my ty naše dvě vykastrovaly hned jak to šlo.
Já: my taky, ale...
Anežka: Jenže je to při páření bolí!
Já: Ale tak nemůže je to bolet...v přírodě je to tak vymyšlený, že když to přece jednou udělat musí, tak je to nemůže bolet (začíná se červenat, protože v této oblasti vskutku nemá znalosti :D)
Anežka: Jenže já viděla takovej dokument a tam říkali, že kočky a lvi to bolí, když se páří.
Já: (blbá otázka) A proč?
Anežka: protože mají takovej ostrej penis víš?
Tak to už jsem nemohla a potom:
Já:Hmmm
Anežka: No a ten lev tam pak měl rozříznutej čumák.
Já(koukám na ni jak na vola): Copak si čumák strčil...
Anežka: Asi jo...
Prvně jsme u hájovny našli dvě koťátka takovýhle, který byli velký asi jako veverky a který se táááák mazlili. Jenže pak za náma šli celou cestu až k chalupě a když jsme se zastavili my, tak se zastavili i oni :D Kláááásňoučký koťátka!
A pak jsme je další den šli hledat a najednou takový mňoukání a taťka že je to pták, a já že ne a kočka tam visí na stromě! Tak já: neboooj, to je nízko, jenom se trošku spusť...a ona se spustila! A tak já zase: Hele, koukej, ono to fakt není vysoko, teď už jenom kousek!
A ona takhle slezla až dolů a přišla se strašně mazlit :D Ale byla větší než ty dvě veverky před ní :D
Tak jsem se s ním zkoušela fotit sama....
No, tak takhle to u nás vypadalo pořád, protože Sandy se chce strašně kamarádit a Elsík by ji nejradši na čelo udělal notovou osnovu s klíčem jako E (jak říká Luboš :D)
Ano ano...jen ještě kousek a už se zase ozve mňoukání a syčení.... :D :D Jsme je měřili na futra jako nás....jako rodinu :D

No, takže tohle byli ve zkratce moje prázdniny....celý dny nenamalovaná, v teplácích...to byl život :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama