Too much school will kill you

6. října 2009 v 20:27 | Tinna |  My Pink Diary
Dobrej obrázek, co?!
Je docela reálnej, protože už měsíc já i Martinka vzdycháme, jak je škola na houby :(

V Češtině jsme měli větu: Musíme se hodně učit, abychom mohli dělat to, co nás baví.
Jenže to vůbec není pravda!! Minulý rok jsem se skoro neučila a mohla jsem dělat co mě bavilo, tenhle rok přijdu akorát škola, gymnastika a spaní. Nic víc, občas ještě stíhám večer zajít sem :(
To je opravdu hnus....

No, ale chtěla jsem vám povyprávět příhodu se Čtenářákem :)

Prostě zase to jedno úžasný školní ráno, Terénkoza omotaná kolem Salykový, až mají nevinní kolemjdoucí strach, jestli se ještě někdy rozmotají a Katka B. se baví s Meckinkou. Zvláštní že? Když se ,,nemůžou vystát".
Dnešek je jedinečný v tom, že konečně můžu ze své skrýše vytáhnout svůj skvost, vázaný v kůži(jen žertuji), s vyraženým zlatým nápisem na pevných deskách :)
Ano Ano, mluvíme o čtenářském deníku (pochválen buď Ozzy Osbourne). Já, jakožto knihomol stálelačný, mám ve svém skvostu(nadále také miláčkovi, zlatíčku, atd...) 22 knih.
Proti třídnímu průměru pěti knih hluboce zaostávám, ale co. Dokonce mám i vlastní názory :) Machr co?
Jenže zrovna v učebně Fyziky někdo zjistil, že pod Půlnočním sluncem mám ve vlastním názoru dlouhý rozbor Miluji Edwarda!
Můj čtenářák se v tom okamžiku stal snad žádanější než Vašulovy psí oči! Celých dalších pětačtyřicet minut se tedy moje spolužačky bavily podrobným popisem každého kluka, který se mi v které knížce líbil. Že já debil si myslela, že to bude číst jenom Ressová!?

Tak, toť můj připravený monolog z hodiny češtiny dnešního dne. Rozebíralo se nezajímavé téma Alexandreidy. Prý proč Alexandr Veliký?
No protože je fešák :) Každopádně jsme se dobrali až k tomu, že jeho hodnostáři mají kroje poskoků Přemka Otáče 3. Eh... Já tý módě asi fakt nerozumím :)

Eh...a pozn.: příští vtip má být vtipnej...I know :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Meckinka | 7. října 2009 v 15:29 | Reagovat

Hele já teda jakože fakt nechápu, ae já se s Kačkou normálně bavím!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama