Prosinec 2011

The Last Vienna '11

30. prosince 2011 v 23:09 | Tinna |  My Pink Diary
Tak jisto jistě mohu říct, že dne 29/12/11 jsme byli naposledy v tomto roce ve Vídni :D.

A co jsme tam dělali? Mno...
Prvně jsme se ještě před Vídní zastavili v Mikulově na pumpě, takže jsem si jako vždy koupila svoji golfovou bagetku :D :D :D.
Asi v 10 AM jsme dorazili do Vídně. A já jsem se celou cestu snažila zapamatovat si, kudy jedeme, abych pak mohla navigovat M_Tinku ;). No, snad bych to dala.
Když jsme došli ke Stěpánovi, tak nás taťka tradičně vyfotil, aby měl fotku na stůl. Ale jak jsme se vyhýbali všem těm lidem, tak jsme zapomněli zapálit svíčky. Tak doufejme, že i bez toho bude příští rok pro oba mé rodiče lepší než tento.
Pak tedy že prvně půjdeme tou levnější ulicí - tak jsme hned zalezli do toho nového Humanicu na rohu,ale nic neměli! :/
A představte si, že otevřeli (konečně) ten nový Forever 21 :D. Tak jsme tam s mamkou plny očekávání vlezly a...Fuj. Prostě se to vůbec nedá srovnat s tím newyorským. Alespoň se mi zdálo.
A také otevřeli úplně nového čtyřpatrového Peeka. A rozdávali tam Lindt čokolády a vodu. Jen tak :D To by měli dělat všude. A prodavačka, co nám tam radila, byla Slovenka :D.

Dále na rohu je pak obchod s klobouky. Tam jsme strávili spoooouuuustu času. A já tak strašně chtěla kulich, ale byl nějaký opelichaný. A mamka vybírala klobouk ke kabátu, ale pak, že ho stejně nebude nosit. Cs.

Mno, později jsme došli do Sachera. A vyhnuli se té největší frontě :D Mňam. Takže jsem si tradičně dala Sacher Torte mit Schlag. Mamka si dala cosi s broskvemi, ale prý už si to nikdy nedá. A poté, že má pořád hlad a tak že si dá Gulassupe :D. Prý ale taky nebyla nic moc.

Kolem Albertiny jsme došli až před Hoffburg. Dokonce i v House of Gentlemen měli slevy! A taťka si nic nekoupil :/ Ale prý příště. (To chci vidět!)
No a vešli jsme na Kaiserstrasse :D. Takže Zegna, Fendi, Farragamo, Gucci, Burberry. A v neposlední řadě Vuitton. Tak jsme tam samozřejmě vešli. A tam jako vždy spousta lidí. A měli tam takovou krásnou tu jejich bandau. A taťka prý jestli tedy něco chci :D. Ale musela jsem si to vyřídit sama.
Nakonec jsem se rozhodovala mezi dvěma a mamka: Tak si vezmi tu jednu, příště pumpneš tátu o druhou :D. Tak se to dělá.
(to mi připomíná naši hádku u Sachera: Já jsem teď na řadě! - Ne, ty si dostala čelenku. - No, ale ty sis koupila dvoje boty, takže ještě něco pro mě :D)
Mno, pak jsme se šli podívat do výloh u Cartiera, jestli tam nemají plakát kočičky (jsem je o něj chtěla požádat na letišti tenkrát někdy :D). Neměli :/
Ještě jsme byly v Escadě a musím doporučit - nové krásné kabelky a šaty! Mňau.

Pak jsme se ještě stavili v Merkuru :D A jeli domů...

The End :)

One treasured moment

28. prosince 2011 v 11:43 | Tinna |  My Pink Diary
Přišlo vám někdy, že něco, co vás dlouho trápí, se dá vyřešit jediným momentem, který jste vlastně si ani nemysleli, že bude tak důležitý?
Je těžké být tři. Protože jedna se vždycky bude cítit odstrčená. Navíc...Mno, ani nevím, jak to popsat, protože možná je celé tohle jen můj výmysl.
Nicméně Vánoce letos opravdu ukázaly svoji moc, alespoň mě totiž splnily takové malé přání.

V pátek 23/12 jsme se totiž všechny sešly u M_Tinky doma :D. Původně to bylo kvůli předání dárků a pečení trdelníku.
Nakonec se to zvrtlo tak, že jsem měla asi tři rumové kuličky, po kterých se nesmí 2-3 hodiny řídit a hromadu trdelníku :D.
A prostě...prostě jsme měly normální den.
Ale teď se mi zdá, jako by se mezi námi trošku uvolnilo to napětí, které tu bylo. Nebo já nevím, ale prostě to odpoledne už asi pořád zůstane jednou z mých oblíbených vzpomínek :D

Děkuji.

Vánoce jsou tady...

28. prosince 2011 v 11:15 | Tinna |  My Pink Diary
..Coca-Colu si vychutnéééj!

Takže...určitě umíráte všichni touhou vědět, jak vypadají Vánoce u Tinnushky :D.
Abych pravdu řekla, letošní Vánoce byly v hodně věcech hodně specifické. Zaprvé, babičkou jsme původně navrhovaly to letos udělat bez dárků. Nakonec se to však dohodlo tak, že mamka s taťkou koupí televizi a dostanou ji pod stromeček,tzn. já, mamka a taťka žádné dárky nedostaneme.

No, být upřímná, nechci tu tvrdit, že jsem si za to občas nenadávala. Já jsem prostě taky materialista atd.
Jenže v ten Štědrý den mi najednou už na tom nezáleželo.

U nás v rodině držím půst jen já (celý den nic nejím). Mamka ho drží tak, že si dá ráno snídani a nejí maso. Taťka má nějakou divnou verzi půstu, kdy jsem ještě nepřišla na to, co ten půst obnáší (že by se celý den nesměl podívat na mobil?).
Tentokrát i Helča jen snídala :D. Babička vařila, takže samozřejmě ochutnávala.

Odpoledne o půl čtvrté, abych byla přesná, taťka dovezl babičku k nám, a společně s mamkou začaly fritovat kapra, vinné klobásy a taťkovo filé a mé rybí prsty.
Já jsem ještě dotvářela poslední detaily svého večerního outfitu :D :D :D
Helča měla přijet o půl páté s tím, že jí bylo řečeno ve čtyři - moje sestra prostě neumí přijít včas. Ve čtvrt na pět psala že přijde o půl. Přišla v šest. (já umírala hlady a taťka se cpal cukrovím)

Asi o půl sedmé jsme zasedli k večeři a jedli. To nebyla úplně moje nejlepší chvíle. Prostě nevím, o čem si s Helčou povídat. No co no. Stává se. Ale prostě...Ona přijde, a začne -můžeš mi půjčit pudr? (donesu jí ho) A čím si ho mám asi nandat? (dojdu pro štětec) Odněkud tu táhne! (A co já s tím jako?! Ne, dobře, jen jsem jí podala deku) Donesla bys mi vodu? A kdy už to bude? A ty vypadáš nějak nafučeně, co je ti?!
Hej, být mladší sourozenec je těžké.

Potom jsme šli rozbalovat dárky. A tohle mě dostalo úplně nejvíc! Já dostala taky dárky!!!
A dostala jsem krabičku Lindt čokolády (mňam), brož a 2 voňavky (Eve by Jil Sander a Daisy by Marc Jacobs).

Mno a tak jsem přemýšlela...že vlastně u nás ty Vánoce opravdu nejsou tolik o dárcích.
Možná jsem rozmazlená, ale já dneska klidně dostala žehličku na vlasy, a ne jako vánoční dárek. A až si vyberu mobil, dostanu mobil. Prostě jsem jenom ráda, že to tak je.

A jsem ráda za to, že tyhle Vánoce byly takové, jaké byly. A děkuji za všechny dárky a svoji rodinu :D :D :D.

Meowy Christmas

25. prosince 2011 v 16:31 | Ježíšek |  Something more than it should be
Elsie Cartier I. dostala od Ježíška toto přání:

TO THE CAT
Christmas is coming - be good and act cute, watch for the man in a great big red suit, and don't give your owner a chance to forget that you are one FABULOUS WONDERFUL PET!

MEOWY CHRISTMAS

PURRFECT

V Americe prostě mají všechno - i přání pro zvířátka :D

RED

23. prosince 2011 v 12:29 | Tinna |  Reviews
Mno.. :D Ano ano, Tinnushka zase jednou hledala, na jaký film se podívá. A vyhrál to RED neboli Retired, extremely dangerous (česky ve výslužbě, extrémně nebezpeční :D).

Musím říct, že jsem si myslela, že to bude trochu víc seriózní a všechno, ale tahle akční komedie mě fakt dostala :D
Osobně se mi nejvíc líbil John Malkovich v roli bláznivého agenta, ale Helen Mirren jako slečna agentka MI6 taky byla super :D

Prostě zase jsem jednou našla film, který je naprosto úžasný (dokonce i mamce se líbil :D) a musím říct, že mě jen trošku děsí, že to je zase zfilmovaný comics - nevím, jestli nezačínám být divná a taky mi vrtá hlavou, jestli Bruce Willis hrál taky v něčem jiným než zfilmovaných comicsech :D. já ho totiž kromě RED znám ještě ze Sin City a to je všechno.

Takže všem doporučuji :D

Kupony na nehty

9. prosince 2011 v 22:21 | Tinna |  Ostatní
Tak...
Moje drahá sestřička dělá akci, tak kdybyste někdo chtěli nehty, můžete si jednoduše vytisknout tyto - mnou dělané - kupony :D.Jinak z profesního hlediska jsem dělala i ty fotky :D
Mě by jednou měla vidět Mecki jako paní fotografka. Já jednou rukou, popřípadě mám foťáček zavěšený na okně :D Ta by mi vynadala :D :D :D