The Last Vienna '11

30. prosince 2011 v 23:09 | Tinna |  My Pink Diary
Tak jisto jistě mohu říct, že dne 29/12/11 jsme byli naposledy v tomto roce ve Vídni :D.

A co jsme tam dělali? Mno...
Prvně jsme se ještě před Vídní zastavili v Mikulově na pumpě, takže jsem si jako vždy koupila svoji golfovou bagetku :D :D :D.
Asi v 10 AM jsme dorazili do Vídně. A já jsem se celou cestu snažila zapamatovat si, kudy jedeme, abych pak mohla navigovat M_Tinku ;). No, snad bych to dala.
Když jsme došli ke Stěpánovi, tak nás taťka tradičně vyfotil, aby měl fotku na stůl. Ale jak jsme se vyhýbali všem těm lidem, tak jsme zapomněli zapálit svíčky. Tak doufejme, že i bez toho bude příští rok pro oba mé rodiče lepší než tento.
Pak tedy že prvně půjdeme tou levnější ulicí - tak jsme hned zalezli do toho nového Humanicu na rohu,ale nic neměli! :/
A představte si, že otevřeli (konečně) ten nový Forever 21 :D. Tak jsme tam s mamkou plny očekávání vlezly a...Fuj. Prostě se to vůbec nedá srovnat s tím newyorským. Alespoň se mi zdálo.
A také otevřeli úplně nového čtyřpatrového Peeka. A rozdávali tam Lindt čokolády a vodu. Jen tak :D To by měli dělat všude. A prodavačka, co nám tam radila, byla Slovenka :D.

Dále na rohu je pak obchod s klobouky. Tam jsme strávili spoooouuuustu času. A já tak strašně chtěla kulich, ale byl nějaký opelichaný. A mamka vybírala klobouk ke kabátu, ale pak, že ho stejně nebude nosit. Cs.

Mno, později jsme došli do Sachera. A vyhnuli se té největší frontě :D Mňam. Takže jsem si tradičně dala Sacher Torte mit Schlag. Mamka si dala cosi s broskvemi, ale prý už si to nikdy nedá. A poté, že má pořád hlad a tak že si dá Gulassupe :D. Prý ale taky nebyla nic moc.

Kolem Albertiny jsme došli až před Hoffburg. Dokonce i v House of Gentlemen měli slevy! A taťka si nic nekoupil :/ Ale prý příště. (To chci vidět!)
No a vešli jsme na Kaiserstrasse :D. Takže Zegna, Fendi, Farragamo, Gucci, Burberry. A v neposlední řadě Vuitton. Tak jsme tam samozřejmě vešli. A tam jako vždy spousta lidí. A měli tam takovou krásnou tu jejich bandau. A taťka prý jestli tedy něco chci :D. Ale musela jsem si to vyřídit sama.
Nakonec jsem se rozhodovala mezi dvěma a mamka: Tak si vezmi tu jednu, příště pumpneš tátu o druhou :D. Tak se to dělá.
(to mi připomíná naši hádku u Sachera: Já jsem teď na řadě! - Ne, ty si dostala čelenku. - No, ale ty sis koupila dvoje boty, takže ještě něco pro mě :D)
Mno, pak jsme se šli podívat do výloh u Cartiera, jestli tam nemají plakát kočičky (jsem je o něj chtěla požádat na letišti tenkrát někdy :D). Neměli :/
Ještě jsme byly v Escadě a musím doporučit - nové krásné kabelky a šaty! Mňau.

Pak jsme se ještě stavili v Merkuru :D A jeli domů...

The End :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama