Říjen 2016

Život na vlastní nebezpečí

13. října 2016 v 15:33 | Tinna |  My Pink Diary
Pamatuji si na první noc, strávenou sama v cizí zemi, v novém pokoji, v novém městě, má rodina a všichni přátelé na druhé straně La Mancheského kanálu. Ležela jsem na posteli a tiskla jsem k sobě plyšovou pandu, i když mi bylo devatenáct a plyšáci jsou pro malé děti. Kolem sebe jsem měla obmotanou deku a byla mi hrozná zima a zároveň vedro. V uších sluchátka, usnula jsem o půl druhé ráno únavou ze záchvatu pláče. Co jsem to na sebe zase vymyslela? Proč, když jsem o tom snila pět let, jsem teď ležela a brečela? Neměly se náhodou mé sny teď všechny vyplnit a já být ta nejšťastnější slečna na planetě? Byla jsem v Londýně. Londýně! Centrum světa, centrum Evropy, centrum obchodu, financí, práva. Tak co se mnou je špatně, říkala jsem si dokola, tiše a unaveně.

Odstěhování se od rodičů a žití 'na vlastní noze', je jednoznačně asi ta nejúžasnější a zároveň nejpříšernější věc, která se mi kdy stala.

2016 a trocha nostalgie

12. října 2016 v 0:03 | Tinna |  My Pink Diary
LOL. Už nějakou dobu jsem si říkala, že by nebylo špatné zase někam něco psát. A dneska, když jsem zase jednou byla v nostalgické depresi (protože Mecki sharovala na FCB vzpomínku o terénkoze), tak jsem si pročítala archiv. Světe div se, ale ačkoliv bych se za většinu článků zabila, je to moje historie. A asi ten nejpravdivější a nejrealističtější pohled na moji pubertu a dospívání. Proč jsem taková, jaká jsem.
Spoustu věcí už jsem sama zapomněla, a vůbec bych neřekla, že se něco takového někdy stalo!

Když si uvědomím, že jsem tu psala, jak jsme byly s mamkou v New Yorku. A jak jsem flákala školu. Bože. O tom, jak se musím učit, protože chci jít na Oxford.

A teď píši z Londýna, ve třeťáku na právech na vysoké.

Wow.

2007-2016.

Tak možná by to zase chtělo trochu zapisovat. Aspoň na chvilku. Uvidíme.

A fotka je z Moskvy. Jen kdyby to chtěl někdo vědět.
Byla jsem v Moskvě.... vydržte, awestruck. Trošku. :D