Blue Blood-story

2. First day in Black Manor

31. ledna 2010 v 13:29 | Tinna
Mno, tak jsem zjistila, že BB mám víc, než jsem si myslela :D


2. First day in Black manor

Ani nevěděla, jak se dostala do postele, ale druhý den ráno ji probudila až Andromeda.
,,Co se děje?!" zeptala se rozespale Kelly, uvědomujíc si, že má hlavu pod polštářem.
,,V noci byl hluk, co?!" zasmála se Andromeda. Kelly jí nechtěla přiznat, že strachy málem vlezla pod postel.
,,Co-Co to bylo?!"
,,Strýček se hádal s tetičkou…ale v klidu, na to zvykneš!" neztrácela optimismus Rommie a začala se oblékat do růžové teplákové soupravy Victoria´s secret.
,,Co budeme dneska dělat?" zeptala se Kelly. Snažila se působit co nejvíc, jako že tohle je přece pro ni absolutně normální věc, ve skutečnosti v ní ale byla malá dušička.
,,Tajemství." usmála se Andromeda, zapnula si mikinu až pod krk a vyběhla na chodbu.
,,Ale ale, náš malý Sirius Black." uslyšela z chodby a rychle přiběhla ke dveřím, aby slyšela.
,,Bellatrix, tak rád tě vidím."

1. Sirius, you´ll help us even you don´t wanna it!

29. prosince 2009 v 13:00 | Tinna
Tak, tuhle kapču už mám v complu taky dlouho, já nějak vždycky zapomenu, že už jsem je dopsala :D
Tak si to užijte...Spousta oblečení je inspirována mnou nebo tím, co se mi líbí, takže si to fakt užijte :D

1. Sirius, you´´ll help us even you don´t wanna it!

,,Nikdy!" zaznělo celým pokojem a Kelly celá zkoprnělá seděla na černé kožené sedačce, snažíce se tvářit nezúčastněně.
,,Siriusi! Pomohla mi!"
,,Nikdy!" prohlásil znovu Sirius a zamítavě zavrtěl hlavou. Andromeda se rozzlobeně zvedla a došla až k němu, dívajíc se mu do očí. Byli u sebe tak blízko, že nebylo poznat, čí vlasy jsou čí.
,,Tak hele, bratránku! Ty nám pomůžeš ať chceš nebo nechceš, pokud chceš vyjít z tohohle pokoje po svých!" zasyčela a Sirius rychle přikývl:,,Jo, pomůžu…určitě…"

Prolog

23. září 2009 v 0:00 | Tinna
Jak se může chudá holka, nemající žádné šaty od Chanelu, ani kabelku od Gucciho, dostat mezi největší smetánku Velké Británie? A kdo jí k tomu může pomoci?

P.S.: Abych vám třídila módní vkus, rozhodla jsem se ke každé kapitole přidat jednu věc, která se v ní objeví, abyste pak věděli, jak ty věci od nich vypadají :)
Gucci kabelka

Prolog

Závistivě si prohlížela vysokou černovlásku, vystupující právě z vagónu. Hned se k ní nahrnulo asi pět neznámých kluků, čistě proto, aby jí pomohli s jejím obřím kufrem od Luise Vuittona. Černé vlasy měla spletené do francouzského copu a na předloktí se jí houpala typická kabelka od Gucciho, sladěná s balerinkami od stejného návrháře.
Za ní se objevila typicky blonďatá hlava Luciuse Malfoye. Oblečen do značkových kraťasů od Lacoste a košile s typickým krokodýlem, se táhnul s podobným kufrem jako Bellatrix, ten jeho však byl od Dieselu.
Do něj byla zavěšená -ostatně jako vždycky-drobná blondýnka, na předloktí tašku Armani, obuta do značkových botiček od Diora a v loknách zapletenou korunku.
Povzdechla si a dál sledovala ten průvod.
Za nimi vykoukl blonďatý vysoký kluk s modrýma očima. Tričko s nápisem Armani, kalhoty sice bez nápisu, zato perfektně padnoucí. Vedle něj se tlačila ven vysoká blondýna s perfektními mírami. Ostatně kdo by co jiného čekal od Gabrielle Anne Marie Uweer, že? Vykračovala si v bílých žabkách od Vuittona a s kabelkou ze stejné kolekce.
Podívala se na druhou stranu, ale nenašla tam žádnou útěchu. Z dalšího vagónu totiž zrovna vystupoval Black, v kraťasech od Lacoste, podobných, jako měl Malfoy, a černém tričku Armani, a v teniskách s malým krokodýlkem.
Za ním vystupovala jeho sestřenice, takže se radši zase rychle otočila na Zmijozelský vagón. Po schůdcích zrovna ladně scházela čokoládová kráska s vlasy spletenými do dvou copů, v obou rukách kufry od Luise Vuittona, na rameni kabelku Juicy Cotoure, na krku i zápěstí se jí houpaly šperky od stejné značky.
Povídala si s hubenou brunetou, která na sobě měla šaty Chanel, k tomu kabelku Burberry a balerinky od Escady.
Každou chvíli se smáli a všichni vypadali naprosto uvolněně. V duchu si opět povzdechla nad dokonalostí těchto dětí-jejich rodiče mají spousty peněz, všichni vlastní kreditní karty s denními limity přes 30 tisíc liber, každý rok jezdí na exklusivní zájezdy k moři, v zimě jezdí do Aspenu lyžovat. Moc dobře věděla všechny tyto věci. Znala všechny ty značky, milovala je. Bohužel nepatřila k těm šťastným, co procházeli jejich obchody a nakupovali v nich.
Všichni mířili ke skupince rodičů. Hlavy rodin na sobě měli padnoucí obleky, maminky se blýskali zlatými šperky s diamanty a značkovými šaty.
 
 

Reklama