Koho???

14. Epilog-Crazier

4. října 2009 v 22:15 | Tinna
Znáte Taylor Swift-Crazier z Hanny Montany? Tak ta písnička se mi nikdy moc nelíbila, ale teprve teď jsem na ni dostala ten správný náhled. Možná si nemyslíte, že se to hodí k Shal a jejímu depkoidnímu vzezření, ale já si myslím, že to tak je a patří k ní....

Nikdy bych nešla s větrem,
Stačí dovolit odtéct
Dovolit vzít si mě
Tam, kam chceš
Dokud otvíráš dveře
Je tam tolik dalších
Předtím jsem to neviděla
Zkoušela jsem létat
Ale nemohla jsem najít křídla
Ale přišli jste společně
A nemůžeš všechno změnit

13. Sbohem...

4. října 2009 v 22:08 | Tinna
Pozor...závěrečná kapitola Shalimar!!! Já vím, říkala jsem v Září, to ta porucha....
No a teď je tu....Jestli se vám to zdá moc strohé, je to tak schválně....Ona odešla a je to tak prostě....Není to prostě žádné rozzuzlení....No a tak to tedy je...Co k tomu dodat? Možná....

…Bellatrix seděla u svého bratrance a bedlivě ho pozorovala. Už poněkolikáté za celou tu dobu si povzdechla. Že ji vůbec napadlo jim něco říkat! Znala ho! Tak to nedokázala vyvodit následky? A důsledky? Vždycky jednal zbrkle a ji přece mělo napadnout, že za Shal půjde. A ti jeho přátelé ho budou následovat. No jo. Jenže už se to nedalo vzít zpátky. Teď tu ležel, levou ruku opět v sádře a spal….

12. Druhé upírské rande 2/2

4. října 2009 v 21:13 | Tinna
A menší zbyteček :) Opět věnovaný Martince...tedy jakože pořád :)

…Nevěděla, co má dělat. Pořád si v duchu přehrávala tu pusu. Jake. Znamenalo to, že teď chodila s Jakem? Co na to bude říkat Sirius!?
,,Ať jde Sirius i všichni ostatní do prdele!" zakřičela na celou střechu bradavického hradu, kam studenti neměli přístup.
Jen si trochu přála, aby ji neslyšel. Už nevěděla, co by mu měla říkat.
,,Proč?!" zeptal se s pobaveným úšklebkem.
,,Ta tvoje úžasná schopnost mi leze pěkně na nervy, tobě ne?!" usmála se Shalimar a objala ho. Vždyť se o tom Jake nemusel dozvědět.
,,Mě ne. Dozvím se tolik nových věcí…."

12. Druhé upírské rande 1/2

4. října 2009 v 21:11 | Tinna
Tak po dlouhééééé době Shalimar....Je to způsobeno hlavně tím rozbitím notebooku...Ale teď už mám Shal zase u sebe a poté, co jsem si vylila srdce nad tím, že jsem ji navždy ztratila ,Martince, ona tenkrát správně řekla, že to bude dobrý a že se to vyřeší. A jak vidíte, vyřešilo, takže tahle kapitolka, ač není nejlepší, je věnována právě Martince za te rozhovor :)

….Bellatrix zařídila, že ten týden už nemusel jít na vyučování. Vlastně celou tu dobu jenom ležel v posteli a skoro vůbec se nepohnul.
James s Remem seděli na svých postelích a potichu se bavili. Tak, jako to teď dělali pokaždé. A zásadně se bavili o všem možném, co co nejvíc nesouviselo s Morgan.
Z vedlejšího pokoje se neustále ozíval hrozný randál.
,,Omg, to jsme ve čtyřce byli taky takový?!" ozvalo se ze třetí postele.
,,Ty nespíš?!"
,,A vy snad jo?"
,,Nemůžem usnout." Vysvětlil Remus a podíval se na černovláska:,,Hm, to já taky ne."
James se po očku podíval na Rema.
,,Půjdu se tam na ně podívat." Zívl James a zvedl se z postele. Remus se slabě usmál-dokázal si představit, co bude říkat, až se vrátí.
James rychle vyběhl z jejich pokoje a zaklepal na vedlejší dveře.
,,Rychle, dělejte, že spíte!" ozvalo se zevnitř a James otevřel dveře.
,,Pánové, v klidu, zaprvé nejsem žádnej profesor a zadruhé děláte stejně tak velkej bordel, že je to jedno!" vešel do pokoje klidně James a ani nezavřel dveře.
Čtvrťák se na něj namyšleně podíval a prohlásil:,,Co tady chceš?"
,,Neznáš pravidla?"
,,Copak, copak?" zasmál se arogantně Nebelvířan.

11. Bradavická smetánka 3/3

25. července 2009 v 1:21 | Tinna
...aneb Loučení a nejspíš napořád

Tak tady jsem brečela...smutkem a radostí...smutkem nad Tichošlápkem a radostí nad rozdělením kapitoly do tří částí, což se mě snad ještě nepovedlo...

11: Bradavická smetánka 2/3

25. července 2009 v 1:18 | Tinna
...aneb Morgan Amálie Simms

Let´s continued...
P.S: Jedna z kapitol, u kterých jsem brečela. Tohle mi přišlo nějak tak osobní. Ale to je jedno..čtěte...

11. Bradavická smetánka 1/3

25. července 2009 v 1:14 | Tinna
...aneb všichni se znají

Bellatrix všechny pozvala tam, kam se většina Nebelvírských studentů dostane nejspíš jenom pár vteřin před svou smrtí a nebo vůbec.
Oni jsou tam však pozvaní a navíc se ukáže, že si ani nedokážou, co tito studenti představují. Tváří v tvář té největší smetánce z celého kouzelnického světa si znovu uvědomí, že tolik mocných děcek na jednom místě není dobré. Navíc se ukáže, že Sirius v tom umí chodit víc, než kdy předvedl.

P.S: Tahle kapča je hlavně o Sirim, takže si ho dosytosti užijte :)

Zleva: S. Snape, N. Blacková, L. Malfoy, B. Lestrangeová, G.A.M. Uweerová, S. Black (obr. Gossip girl)

10. Přátelství nebo pravda 2/2

21. července 2009 v 16:23 | Tinna
...aneb pořádné překvapení

Sirius si najde nové útočiště u někoho, u koho by to nikdo nečekal. Navíc se v pobertovské ložnici objeví Bellatrix, která je docela rozrušená, tím bohužel hůř pro Záškodníky.
Lexe se zatím rozleží v hlavě celá ta hádka a chce se s Remem udobřit, ten má však se zbytkem týmu jiné plány.

10. Přátelství nebo pravda 1/2

20. července 2009 v 20:49 | Tinna
...aneb Trable s láskou

Shalimar se sejde s Jamesem a snaží se vyřešit Siriovo podivné chování. Mezitím Remus prožívá trable s láskou a nakonec se přidá k Shalimar v hledání odpovědí.
To ale vyústí pouze v další hádky a malá zjištění. Navíc se všichni musí rozhodnout, co je pro ně důležitější-přátelství nebo pravda?

9. Druhý upírský (skoro)rande

18. července 2009 v 17:48 | Tinna
Shalimar se znovu schází s Jakem, přitom ovšem nezapomíná ani na své Poberty. Bohužel se do toho ale připlete ještě další upír a je na problémy zaděláno. Navíc když si pár jedinců myslí, že Shal je nyní jejich. Naštěstí se ovšem najde i někdo, kdo stojí na její straně a o kom by to zaručeně neřekla.

8. Do hádky?

18. července 2009 v 12:22 | Tinna
Takže...tahle kapča měla být poněkud jiná, ale co se dá dělat. ALe našla jsem svůj starej plán na kapči ,takže tohle je taková mezi kapča. Takže ji berte s rezervou, ano? Díky moc za všechny budoucí komentáře, doufám, že se jich vůbec dočkám, ale vím, že někteří mě určitě nezklamou,...Takže vám moc děkuju....

P.S: Jestli nechápete ten název, tak to původně mělo být DO školy, ale to je takový ohraný, takže je to Do hádky....originální, ne? :)

Bellatrix, ač se to zdá Shalimar nemožné, se stará o Siriuse, ten ale o žádné starání ani utěšování očividně nestojí, jak potom pozná na vlastní kůži Shal, tak i James a Remus. Nakonec každý skončí v přemýšlení sám a uvědomí si, jak moc pro něj ostatní přátelé znamenají a kolik toho o nich neví.

7. Vánoce v Londýně 2/2

15. února 2009 v 16:00 | Tinna
...aneb Grimmaudovo náměstí opět v akci

Pochopitelně se mi to do jednoho článku nemohlo vlést! Takže druhá část, o které už název vypovídá, zabrousí trochu do Blackovské rezidence.

P.S.: Nejspíš nepochopíte, proč se Bellatrix chová k Siriovi tak normálně a proč Narcissa ubere, když se na ni Sirius podívá tím pohledem. Kvůli tomu sem později dám odkaz na jednu kapitolu Blue Blood(BB), abyste pochopili. Už nyní vám ale můžu říct, že jde o tvz. Accord de l'hypocrisie, nebudu se ani snažit vyjádřit, co to má znamenat, ale vše se dočtete tady(odkaz zatím není aktivní).

7. Vánoce v Londýně 1/2

15. února 2009 v 15:51 | Tinna
...aneb Vánoční trhy

Jedna z kapitol, u kterých usínám. Asi nikdy nebudu spokojená xO
Jinak taky jedna z kapitol, při které dostávala podobu Blue Blood. Tyto scény se nejspíš oběví i v ní nebo aspoň odkazy na ně, protože původně do BB měli patřit. Ale nakonec nic no..xD Tak si užijte tu extázi u vaší každodenní dávky emocí xD xD

Shalimar, James, Remus a Sirius jsou v Londýně, kde bydlí u Remových rodičů. Navíc konečně objeví i sídlo Blacků, které jim všechno ohledně jejich tajemného kamaráda pomotá ještě víc. Dokonce se znovu shledají i s Regulusem, který bude asi tak nadšený jako oni.


6. První upírský rande

30. prosince 2008 v 21:10 | Tinna
Takže, po dloooooouuuuuhé době opět jedna kapitolka Shalimar. Možná se vám bude zdát nudná, ale je důležitá pro děj. Je to takový malý krůček do dalšího roku 2009 xD

Shalimar se opět začne bavit se svými ztracenými přáteli, což se ovšem nelíbí Pobertům, kteří z nich mají špatný pocit.
Navíc Jake požádá Shal, aby s ním šla na rande, což se zase nelíbí jeho bráchovi, který spřádá tajné plány na svoje vlastní kočičí rande.

5. Podzimky 2/2

17. listopadu 2008 v 21:28 | Tinna
Druhá část, odehrávající se v Godrikově Dole, tam, kde si Shal vždycky přála být.

5. Podzimky 1/2

16. listopadu 2008 v 0:18 | Tinna

Malé shrnutí? Takže...xD...
Shal odjíždí na podzimky dřív domů, vyhraje závody a dokonce vysvětlí pár věcí ohledně Siriho Jamesovi. Navíc, aby se to ještě víc zamotalo začíná se jí líbit pro změnu Gabe, který se chová až moc hezky.


Video:
Shal:
stuha: Eugenia Kanaeva 2007
švihadlo: Anna Bessonova 2006-2007
míč: Anna Bessonova 2006
kruh: Anna Bessonova 2007

Lexa:
stuha: Almudena Cid-Tostado 2008
švihadlo:irina Tchachina 2005
míč: Irina Tchachina 2004
kruh: Olga Kapranova 2007

4. Co je to přátelství? A co je láska?

31. října 2008 v 20:56 | Tinna
Mám takovou nějakou náladu psát Shal. Dlouho jsem nevěděla, jak moje nápady spojit do jedné kapitoly, až mě to konečně dneska napadlo!!! xD Hurááááá
Jinak...Narazila jsem na písničku 7 things(Miley Cyrus) ta písnička mi strašně připomíná Shal. Prostě strašně. Kdo ji nezná, tak si ji poslechněte, zvlášť pak až u poslední kapitoly, jj?
Dneska mi taky strašně hrabe, za což určitě může škola, protože sedět v ní 4 hodiny je na mě strašně namáhavý :-D Dokonce jsem už tak zblbá, že jsem řešila asi dest minut, jak se píše slovo cicmat xD Jestli s trvdým nebo měkkým i :-D Dokonce jsem tedka najela na jeden můj kontakt na icku a bylo tam: Scooly-status: mám new pyžamo a...cosi xD Musím říct, že jsem se začala chlámat upe nehorázným způsobem, když jsem si ho v tom new pyžamu představila :-D Třeba v pyžamu s Hello kitty xD
P.S: Doufám, že se ti to pyžámko líbí, Tinko?? xD A neuraž se prosím, není to nikm proti tobě...

Shal pořád chodí s Jamesem, Siriuse to štve a Remus nakonec zjistí, že je to úplně jinak, než se zdá. Navíc musí napsat referát, který bude víc než pouhý domácí úkol. Mezitím Gabe a Jake konečně začnou rozjíždět tajnou akci s pomocí nového kamaráda.

3. Pobertův Plánek

12. října 2008 v 17:39 | Tinna
...aneb políbila jsem Jamese Pottera!!!
Sirius s nima nemluví a james poprvé zapnul mozek(potlesk). Shal taky konečně přijde a výhody plánku a tak se do toho s Jamesem dají. Ale navenek jenom práce se změní v něco docela jiného. A proč se Remus za Shal popral?

2. Sirius

14. září 2008 v 20:30 | Tinna
Sirius zůstal s bolestí hlavy v posteli, Shal je mírně hysterická a dva kluci uzavřou sázku, při které skutečně jde o život. Plus se do toho zamíchá nový profesor Sabasty, který možná o Shalimar ví víc, než se na první pohled zná. V téhle kapitole se taky konečně dozvíme něco víc o Siriovi i o tom, že Jamesovi možná není jen kamarádkou...Shal navíc otevřeně přizná ohledně svého přítele věci, které by byla radši, aby nebyli pravdou...
Adrian Sabasty[Ejdrien Sabasty]
Gabriel Holmes[Gejbriel Holms]

1. Zase zpět 2/2

28. srpna 2008 v 19:45 | Tinna
Začíná nový školní rok a naše čtveřice(no dobře, pětice) se opět vydává do Bradavic. Jenže po nečekaném setkání nic není, jak si představovali a ani večeře se neobejde bez hádek...
 
 

Reklama